Волонтери проти Злати Некрасової

Прошу СБУ, МВС та інші державні компетентні органи перевірити діяльність заступниці голови Запорізької державної обласної державної адміністрації Некрасової Злати Андріївни в якості голови гуманітарного штабу Запорізької області.
На запити волонтерської та громадянської спільноти м. Запоріжжя та Запорізької області надати звіти обсягів та призначення наданої гуманітарної допомоги пані Злата або не реагує, або перериває контакт.
При цьому пані Злата стверджує, що пройшла «незалежну перевірку на поліграфі». Ні заданих їх запитань, ні результатів цієї перевірки, ні чітких даних хто саме її проводив в місті та жителів області немає. Чи корректно називати це перевіркою — питання риторичне.
Згідно з повідомленням пані Злати Запорізькою обласною прокуратурою відкрито кримінальне провадження щодо фактів нестачі вантажів гуманітарної допомоги в відношенні колишнього керівництва обласного гуманітарного штабу, що ніяк не пояснює можливу нестачу гуманітарної допомоги вже за той період, коли управління відповідним штабом було доручено саме їй.
За численними свідченнями громадян з тимчасово окупованих территорій області в соцмережах, призначена на їх користь гуманітарна допомога до них або не доходить, або доходить в мізерних кількостях, недостатніх для життєзабезпечення.
Місцева влада на запити волонтерів та громадян міста та області не реагує, дистанціювалася від проблеми, яка під час війни стоїть надзвичайно гостро, адже існує загроза того, що наші співвітчизники в скрутному становищі опиняться перед загрозою смерті від голоду.
Містяни, жителі Запорізької області та волонтери з усієї країни вимагають:
1. Перевірити діяльність Некрасової Злати Андріївни на посту голови гуманітарного штабу Запорізької області на предмет: чіткої кількості отриманої та зібраної гуманітарної допомоги, її призначення (чи вдалося передати її вразливим категоріям населення в місті та області зі збором свідоцтв відповідних громадян, яким була надана допомога), де знаходяться залишки гум. допомоги, яку передати не вдалося;
2. Надати звіти щодо відповідної перевірки громадянській спільноті, викласти їх в відкритий доступ.
посилання на петицію :
https://chng.it/PTpDpjzPWq

Новости
Бум БАМа: как молодой предприниматель Антон Абдурахманов ворует миллиарды на Минобороны
04.07.2022

Любимец Шойгу: почему Антон Абдурахманов не несёт ответственность за миллиардные кражи в обороне?
04.07.2022

Забути історію: Київрада і КМДА пробачили забудовнику знищення “Садиби” XIX століття
01.07.2022

Мер Полтави витратив на прибирання свого маєтку 270 тис. грн з міського бюджету
30.06.2022

В Одессе поговаривают, что одесский ресторатор Заричанский, после двойного нападения на своего партнера Кривенко (по конфликту в ресторане «Яхта»), заказал последнего за 50 000$
30.06.2022

Серпентарий Минобороны: Руслан Цаликов припомнил Тимуру Иванову «любовницу» Пятаеву-Красавцеву
30.06.2022

Пустышка Фирташа: Кто разрешил банку «Альянс» разворовать государственные миллиарды?
30.06.2022

Суд підтвердив відсутність «російського сліду» в групі компаній VS Energy
30.06.2022

Новый бизнес Кирилла Шевченко
29.06.2022

Оккупанты «отжимают» у бизнес-партнеров семейки Шурмы орудие преступления
29.06.2022

Резонанс