Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал Избранное

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Анатолий Остапенко Касперская Наталья Козицын Андрей Григорьев Александр Япончик Удянский Николай Александрович и афера Bitcoin Ultimatum Михаил Хабаров наложил на СМИ обеляющую цензуру Загаженные «Россети». Мишустин даст Рюмину подтереть за Ливинским? Обитель экс-схиигумена Сергия полностью «зачистили» за год. Галатяк Олег Андреевич: биография уголовника и контрабандиста Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал Офшоры Моше Кантора или куда утекают народные деньги Семейный арест в \"Ростехнадзоре\" «Бегство» управленцев РЖД Как подельник отца Арашукова отмывает средства Газпрома и европейцев Банкир Игорь Ким разводит и россиян Ротенберг Карина Махлай Сергей Креславский Игорь Как родственники Воробьева Марк Типикин и Павел Типикин разворовали Руссобанк и слили стрелочника в СИЗО Кровавый Якубов. Часть 2 Как горцы захватывали Москву Олег Чеславський та Сергій Куценко здійснюють тиск на Музей на Поштовій площі в місті Києві Шодиев Патох Каюмович: биография уголовника под личиной бизнесмена Владимир Крупчак: как украинский олигарх правит Архангельской областью Фруктово—овощные короли Тосунян Гарегин \"Господин Кожин купил участок на Рублевке в 10 тыс. раз дешевле реальной стоимости\" Рубчинский Гоша