Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру Избранное

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Анатолий Остапенко Касперская Наталья Козицын Андрей Григорьев Александр Япончик Удянский Николай Александрович и афера Bitcoin Ultimatum Михаил Хабаров наложил на СМИ обеляющую цензуру Загаженные «Россети». Мишустин даст Рюмину подтереть за Ливинским? Обитель экс-схиигумена Сергия полностью «зачистили» за год. Галатяк Олег Андреевич: биография уголовника и контрабандиста Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал Офшоры Моше Кантора или куда утекают народные деньги Семейный арест в \"Ростехнадзоре\" «Бегство» управленцев РЖД Как подельник отца Арашукова отмывает средства Газпрома и европейцев Банкир Игорь Ким разводит и россиян Ротенберг Карина Махлай Сергей Креславский Игорь Как родственники Воробьева Марк Типикин и Павел Типикин разворовали Руссобанк и слили стрелочника в СИЗО Кровавый Якубов. Часть 2 Как горцы захватывали Москву Олег Чеславський та Сергій Куценко здійснюють тиск на Музей на Поштовій площі в місті Києві Шодиев Патох Каюмович: биография уголовника под личиной бизнесмена Владимир Крупчак: как украинский олигарх правит Архангельской областью Фруктово—овощные короли Тосунян Гарегин \"Господин Кожин купил участок на Рублевке в 10 тыс. раз дешевле реальной стоимости\" Рубчинский Гоша