“Перевершила саму себе”: Волонтер жорстко розкритикував журналістку за інтерв`ю з “вбивцею Небесної сотні” Избранное

“Перевершила саму себе”: Волонтер жорстко розкритикував журналістку за інтерв`ю з “вбивцею Небесної сотні”
“Перевершила саму себе”: Волонтер жорстко розкритикував журналістку за інтерв`ю з “вбивцею Небесної сотні”

Відомий журналіст та волонтер Андрій Боєчко жорстко розкритикував телеведучу Наталію Влащенко, яка записала інтерв’ю з колишнім радником Віктора Януковича Андрієм Портновим.

За словами журналіста, те, що Влащенко записала інтерв`ю з “одним зі вбивць Небесної сотні – це дно”, але те, що вихід програми анонсували саме сьогодні – є викликом українському сцспільству.

“Влащенко віднині для мене – ку***ва і ля***ва, такий собі медведчуківсько-барижний Твікс. Допускаю, що цих покидьків треба вивчати, але ж не в день Пам`яті! Могла ж, бл***юга, якийсь інший день вибрати, коли б не так відверто те було випхано”, – наголошує Боєчко.

У своєму емоційному дописі волонтер називає Влащенко “безпринципною жінкою, яка ненавидить Україну, її мешканців і наші символи”.

“Сьогодні вона перевершила саму себе! Не знаю, чи будуть з нею завтра вітатися співробітники, але я б на їхньому місці просто плюнув в обличчя такій стерві”, – підкреслив Боєчко.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/216771-perevershila_samu_sebe_volonter_horstko_rozkritikuvav_hualistku_za_intervju_z_vbivtseju_nebesnoji_”