РФ закінчила будівництво стіни на кордоні з Україною в окупованому Криму

На кордоні з Україною в окупованому Криму російські прикордонники завершили будівництво 60-кілометрової стіни.


Про це повідомляє ТАСС.


«Завершилося планове будівництво кордону інженерно-технічних споруд і налаштування складної системи сигналізаційних датчиків в районі Перекопського перешийка. Планування і розробка документації почалися у 2015 році. Закінчення будівництва і налагодження апаратури – в грудні 2018 року», – йдеться в повідомленні Прикордонного управління ФСБ Росії.


За інформацією видання, кордон інженерних споруд складається з декількох типів загородження довжиною понад 60 км, і розміщених на ньому кількох сотнях датчиків різного типу дії, розташованих як прихованим, так і відкритим способом, а також оснащених системами телевізійного спостереження, у тому числі тепловізійною апаратурою.


Нагадаймо, з початку окупації на території Криму викрадено 44 людини. Пізніше деяких було знайдено в управліннях ФСБ та у в’язницях, шістьох осіб знайшли мертвими з ознаками насильницької смерті. На сьогодні невідомо, де перебувають ще 16 людей.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2018/12/28/rf_zakinchyla_budivnytstvo_stiny_na_kordoni_z_ukrainoyu_v_okupovanomu_krymu_1478691”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]