У ГПУ не можуть розслідувати факт витоку інформації до каналу Al Jazeera про «гроші Януковича» ИзбранноеНачальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», що ГПУ не може розслідувати факт витоку інформації про конфіскацію 1,5 млрд доларів «грошей Януковича»


Про це інформує УНН. «Щодо кримінального провадження, то, слід зазначити, що на сьогоднішній день Генпрокуратурою втрачені повноваження реєструвати будь-які провадження з 20 листопада. Генпрокуратура не може реєструвати провадження», — сказав Горбатюк.За його словами, повинен бути підтверджений відповідний вирок про конфіскацію, який оприлюднив телеканал Al Jazeera.

«Ми маємо інформацію з приводу контролю за грошима з вуст чиновників. У пресі було озвучено, що ці кошти конфісковані, і вони знаходяться в державному бюджеті. Але, по-перше, має бути підтвердження самого вироку, а на сьогоднішній день такого підтвердження немає», — сказав Горбатюк.Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/u-gpu-ne-mozhut-rozsl-duvati-fakt-vitoku-nformats-do-kanalu-al-jazeera-pro-grosh-yanukovicha”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]