У США задумалися над виведенням американських військ з ФРН - The Washington Post


Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки зайнялося аналізом наслідків і підрахунком грошових коштів, необхідних для виводу чи передислокації американських підрозділів з Німеччини, повідомляє The Washington Post із посиланням на власні джерела в Пентагоні.

У Міноборони США цілком серйозно розглядають варіант вивести американські війська з Німеччини, або частково передисклокувати іх до іншого місця — наприклад, Польщі, яка, як нагадує видання, висловила готовність виділити на утримання американської військової бази на своїй території два мільярди доларів.

Трамп, як повідомляє видання, задумався про виведення військ США з ФРН ще на початку 2018 року — президент тоді цікавився на зустрічі зі своїми військовими радниками щодо причин такої масштабної присутності американських військових на території Німеччини, заявляють джерела.

За їх словами, саме після цього Трамп почав дорікати іншим країнам-членам НАТО у недостатньому, на його думку, фінансуванні військових потреб альянсу. Не можна також забувати, що чутки про можливе виведення військ США із ФРН можуть бути обумовлені наростанням напруги між Трампом і канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Європейські чиновники, зазначає видання, серйозно стурбовані наміром Трампа і зондують ґрунт у спробах дізнатися, це дійсно план реалізації виводу, або просто чергова гра Трампа на тлі майбутнього саміту НАТО в Брюсселі.

Пентагон не дав ніяких інформативних коментарів з цього приводу, представник Пентагону заявив лише, що міністерство ретельно аналізує усі витрати і вигоди від розміщення військ.

Тим часом Путін і Трамп готуються до зустрічі.

Нагадаймо, зустріч президента США Дональда Трампа і президента РФ Володимира Путіна відбудеться 16 липня в столиці Фінляндії Гельсінкі. Як повідомлялося, будуть обговорюватися наступні питання: втручання РФ у вибори президента Сполучених Штатів у 2016 році, а також великі міжнародні проблеми, включаючи російську агресію в Україні та Сирії.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-ssha-zadumalisya-nad-vivedennyam-amerikanskih-viysk-z-frn-the-washington-post-281931_.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]