Єльченко: Крим перетворився на величезну військову базу

Єльченко сказав, що росіяни привезли у Крим новітні ракетні комплекси

Росія розмістила в окупованому Криму більше військових сил, ніж за радянських часів. Таку думку в інтерв’ю "Укрінформу" висловив постійний український представник в Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко.

"Нині весь півострів перетворився на величезну військову базу. Мені здається, російських військових сил там зараз навіть більше, ніж за радянських часів. Ідеться і про новітні ракетні комплекси, і про все інше. Кількість військової техніки у Криму і довкола нині перевищує всі допустимі ліміти, у тому числі угоди, які обмежують військову присутність Росії на південному фланзі", – заявив він.

Росія після незаконного референдуму 16 березня 2014 року анексувала Крим і Севастополь. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.

28 вересня 2018 року в Міністерстві у справах тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб заявили, що Росія продовжує мілітаризувати Крим. Там нагадали, що РФ розгорнула зенітно-ракетні комплекси С-400 "Тріумф" в окупованих Євпаторії, Феодосії та Севастополі.

У листопаді стало відомо, що Росія розмістила четвертий дивізіон зенітно-ракетних комплексів С-400 у Джанкої на півночі окупованого півострова.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-jelchenko-krim-peretvorivsja-na-velicheznu-vijskovu-bazu-632936.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]