Вбивство журналіста Хашкаджі: США запровадили санкції проти 17 громадян Саудівської Аравії

<p>Хашкаджі вбили 2 жовтня в саудівському консульстві у Стамбулі, Туреччина</p> — Вбивство журналіста Хашкаджі: США запровадили санкції проти 17 громадян Саудівської Аравії

Хашкаджі вбили 2 жовтня в саудівському консульстві у Стамбулі, Туреччина

Влада королівства визнала його смерть лише через три тижні


Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США запровадило персональні санкції проти 17 підданих Саудівської Аравії в зв’язку з убивством саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі. Про це повідомляється на сайті Мінфіну США.


Громадян Саудівської Аравії внесли в чорний список в рамках глобального акту про права людини імені Магнітського.


Опозиційний саудівський журналіст Джамал Хашкаджі був убитий на території саудівського консульства у Стамбулі 2 жовтня.


Влада королівства визнала його смерть лише через три тижні. За словами державного обвинувача, журналіст був убитий смертельною ін’єкцією, після чого його тіло розчленували.


Влада королівства оголосила про арешт 21 підозрюваного у вбивстві Хашкаджі, однак відкинула власну причетність до організації нападу на нього. Справи 11 обвинувачених передані в суд. Державний прокурор Саудівської Аравії зажадав смертної кари для п’ятьох з 11 обвинувачених у вбивстві.


Країни Заходу і спецслужби Туреччини не вважають саудівську версію достовірною і підозрюють, що замовники вбивства Хашкаджі можуть бути пов’язані з наслідним принцом Мухаммадом бін Салманом.


Сам принц назвав вбивство «огидним злочином», і заявив, що загибель журналіста була «дуже, дуже болючим інцидентом для всіх саудівців».


Джерело: Радіо Свобода


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/vbivstvo-zhurnalista-hashkadzhi-ssha-zaprovadili-sankciji-proti-17-gromadyan-saudivskoji-araviji-545214.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]