Справу Стерненка передано в Київ через підозри у зв’язку нападників з одеськими правоохоронцями

7 лютого 2018 року Стерненка побили в Одесі, а 1 травня в нього стріляли

Кримінальне провадження про замах на екс-лідера одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка передали в Київ для подальшої роботи через підозри в змові між нападниками та правоохоронцями. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Його справу забрали з Одеси в силу підозри у певних корумпованих або особистих зв’язках між нападниками і окремими правоохоронцями. Доручено центральному апарату слідства Служби безпеки України", – зазначив Луценко.

Він підкреслив, що виконавців буде покарано, "щодо замовників, то треба ще працювати".


https://www.facebook.com/pravonavladu/videos/257788188226995/

7 лютого 2018 року активіста побили в Одесі, а 1 травня в нього стріляли. Радник голови Головного управління Національної поліції України в Одеській області Руслан Форостяк заявляв, що попередня кваліфікація другого нападу на Стерненка – хуліганство із застосуванням травматичної зброї. Пізніше стало відомо, що поліція розслідує напад на Стерненка за статтею про умисне вбивство.

24 травня внаслідок третього нападу активіст дістав пошкодження руки та забій голови. Водночас він завдав одному з нападників смертельного удару ножем у живіт.

Спочатку Стерненко заявив, що ніж належить йому, а потім – що відібрав ніж у нападників. Голова одеської поліції Дмитро Головін заявив, що Стерненко оборонявся власним ножем. На його думку, чоловіки, які напали на активіста, не збиралися його вбивати, а хотіли налякати.

Розслідуванням третього епізоду займається київська поліція. Стерненко говорив, що не довіряє одеським правоохоронцям.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-sprava-sternenka-peredano-v-kijiv-z-za-pidozr-u-zv-jazku-napadnikiv-z-odeskimi-pravoohorontsjami-491150.html”