Вандали розтрощили вагон електрички "Фастів – Київ" – "Укрзалізниця"

Поліція не відреагувала по гарячих слідах на повідомлення про вандалізм в електричці, повідомили в ПАТ "Укрзалізниця"

Увечері 10 жовтня в Київській області невідомі розтрощили вагон приміського електропоїзда №6036 "Фастів – Київ", повідомляє 11 жовтня прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

"Вандали розбили всі вікна, повиривали дивани для сидіння, розбили скло автоматичних дверей, пошкодили внутрішнє обладнання салону вагона", – ідеться в повідомленні.

Помічник машиніста помітив зловмисників і відразу повідомив у поліцію.

"Однак це звернення представниками правоохоронних органів по гарячих слідах було залишено без реагування. Правоохоронці приїхали за неодноразовими викликами на станцію Фастів лише вранці 11 жовтня. Подібна пасивна, бездіяльна позиція викликає подив, практично заохочує зловмисників і загрожує рецидивами таких інцидентів на залізничному транспорті", – продовжила прес-служба "Укрзалізниці".

Зазначають, що вранці 11 жовтня залізничники були змушені спрямувати потяг за маршрутом, закривши зруйнований хуліганами вагон, оскільки відремонтувати його можна тільки в умовах депо.

"Таким чином від агресивних дій вандалів потерпіли як залізниця, так і пасажири. За попередніми оцінками, завдано збитків на 200 тис.₴ Раніше повідомлялося, що за вісім місяців "Укрзалізниця" витратила мільйон гривень на відновлення приміських потязі в, що постраждали від вандалізму", – додали у прес-службі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-vandali-rozgromili-vagon-elektrichki-fastiv-kijiv-ukrzaliznitsja-418300.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]