Незаконні ув*язнення патріотів в Україні Избранное

Незаконні ув’язнення патріотів в Україні означають лише єдине -
зневага до прав і свобод людини, відсутність законності – це основні засади діяльності української правоохоронної та судової системи
Події останніх років і надто – місяців - можуть означати, що проголошене керівництвом країни відновлення довіри до правоохоронних органів і правосуддя, очищення їх рядів від злочинців у погонах і мантіях - це порожня обіцянка, виконання котрої не в інтересах існуючої влади.
За кілька хвилин до того, як розпочати написання цього тексту, мені довелося підготувати до друку матеріал, в якому йшлося про очевидні порушення з боку співробітників прокуратури в Тернополі. Ось він
http://gipoteza.net/vlast/item/9325-u-ternopoli-zatrimali-aktivista-go-ideya-natsiji
32 години до затриманого активіста – керівника однієї з громадських організацій – не допускали адвоката. Не бракувало у цій справі й інших порушень.
До чого це я?
На превелике горе для переважної частини населення України, і як засіб встановлення диктатури, в Україні правоохоронців перетворили у правопохоронців. І така антизаконна, антиправова, антиєвропейська та антиукраїнська система, де
слідчі фальсифікують кримінальні справи;
прокурори просять у суду покарання та строків, що їх необґрунтовано доказами і не підтверджено свідками;
а судді всупереч законам, Конституції і правам людини виносять вироки, що є необґрунтованими, тому часто скасовуються в апеляційній інстанції.

Втім люди, громадяни України часто сидять без доведення провини, бо вони є без вини винуваті.

Яскравим, просто-таки хрестоматійним прикладом цього є справа киянина, учасника Революції Гідності, волонтера Євромайдану Олега Білика. Його справу виділили в окреме кримінальне провадження, натомість, попервах в судах розглядали кримінальне провадження Олега Білика і Вячеслава Шовкалюка – патріотів, волонтерів, євромайданівців.

Нагадаю: Олега Білика призначили вбивцею громадянина Російської Федерації Планкіна Олексія лише за те, що він відвідував Мукачеве в день трагедії та був знайомий з чоловіком, який сварився з небіжчиком. До речі, скількох людей образив покійний – це таємниця, яку слідчі вирішили не розкривати.

Почну від завершення, бо всю цю справу висвітлювали ЗМІ, передусім інтернет-видання.
http://www.ukrpress.info/2017/11/19/u-spravi-volontera-evromaydanivtsya-ki-2/
https://censor.net.ua/blogs/3041992/sudoviyi_rozglyad_sfalshovano_spravi_vromayidanvtsya_blika_pdhodit_do_zavershennya

Отже наприкінці минулого тижня Олегу Білику рішенням колегії Святошинського райсуду Києва винесено вирок, в якому йдеться про позбавлення євромайданівця волі строком на 13 років. На додачу ще й конфіскація майна.

Натомість, прокурор прокуратури Закарпатської області Андришин просив у колегії на чолі з суддею Ясельським пожиттєво позбавити свободи волонтера-євромайданівця.

Судді попри:
відсутність реальних, доведених доказів у справі;
те, що жоден зі свідків не показав на Білика (не бачили, не знали, не впізнали – авт.);
те, що сторона захисту в особах адвокатів Гарда та Шушман впродовж процесу розкрила механізм фальсифікацій доказів, запахової (одорологічної) експертизи тощо, що їх здійснили слідча підполковник Нацполіції Оксана Данько та експерт Юрій Наняк;
те, що обвинуваченому, а реально згідно з буквою Кримінально-процесуального закону – лише підозрюваному Олегу Білику навіть закарпатськими прокурорами не було вручено обвинувального акту, а сам акт сфальсифікований, про що відкрите відповідне кримінальне провадження -
«ВПАЯЛИ» ОЛЕГУ БІЛИКУ 13 РОКІВ І КОНФІСКАЦІЮ МАЙНА.

Всі, хто слухав проголошення вироку і хоч трохи обізнаний зі справою, розуміють, що таке цинічне судове рішення є, з одного боку злочином проти людяності, а з іншого - роботою «на корзину».

В апеляційній інстанції ця справа має «луснути», розвалитися з огляду на чисельні порушення «правопохоронцями» (слідчою, прокурорами і навіть суддями Святошинського райсуду столиці – авт.). Але ж невинна людина продовжує незаконно перебувати за ґратами! І де гарантії, що в апеляційному суді справедливість і законність будуть відновлені.

Докладніше механізм фальсифікацій у цій абсолютно безглуздій і безмірній справі розкрито тут https://www.youtube.com/watch?v=sN1UqiDM4dI

І наостанок, сформована «правопохоронна» система в Україні здатна тримати в страху громадян України. Чи не так?


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]