Київська міська рада проголосувала за відмову від побратимства з 6 містами Росії

""

Київська міська рада нарешті проголосувала за визнання недійсним побратимства із шістьма містами та регіонами Росії. Сьогодні за це рішення проголосували депутати Київради у кількості 97 осіб. Таке повідомлення з’явилось на сторінці КМР у Фейсбук.


На спільному засіданні депутати Київради прийняли рішення розірвати побратимські стосунки із російськими Москвою, Волгоградом, Санкт-Петербургом, Улан-Уде, Республікою Комі та Махачкалою.


Депутати вирішили прислухатись до зауважень Управління юридичного забезпечення діяльності Київради і уповноважили виконавчий орган вжити заходи із зупинення дії двосторонньої угоди, договорів, меморандуму, протоколу та низки інших документів, які засвідчували побратимські відносини з російськими містами та регіонами.


Секретар Київради Володимир Прокопів повідомив, що ці угоди зараз вже не виконуються, вони носять більше символічний характері і тому продовжувати їх дію на тлі військових обставин сенсу більше не має.


Як відомо, угоди Києва про побратимські міста викликали шквал нищівної критики серед користувачів соцмереж і звичайних киян. Люди обурювались, що в країні йде війна, а ці угоди ніяк не скасують. Згодом, вже під тиском спільноти, депутати КМР таки наважились на цей вчинок.Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]