На очах українських військових ОБСЄ погрожувало жінкам Волновахи, які блокували відвід армії
На очах українських військових ОБСЄ погрожувало жінкам Волновахи, які блокували відвід армії

"Им наплевать на народ, им наплевать на то, что мы говорим", — у відчаї українки просили не кидати своїх та не віддавати ворогу рідну землю і громадян

У Волновасі жінки блокували відведення української армії, боячись подальшого наступу бойовиків. Українки дочекалися представників ОБСЄ і висловили їм свою незадоволеність. У відповідь ОБСЄ загрожувало міжнародним скандалом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Світлани Яковенко у "Фейсбуці".

"Сьогодні три волноваські жінки намагалися встати на шляху відводу наших військових з їх позицій. Нас блокували в Богдановці та далі не пустили. Але ми дочекалися ОБСЄ. Блокували їх, та висловили їм свій протест. Я довго вагалася, чи викладати це відео в соцмережу, та все ж вирішила, що треба. Бо нас звінувачують, що саме наші люди блокували українських вояків у 2014 році, хоча ми знали, хто це був насправді. Автобусами возили російських гастролерів, всі ЗМІ транслірували це. Моє ж відео не буде показувати жодне телебачення, але ж я знаю тепер, що нас таких тут у Волновасі багато, а не тільки три жінки. Все, що можна було зробити, ми зробили. Навіть ОБСЄ, почало погрожувати нам міждународним скандалом. Нам на своїй землі! І почали викликати групу захвату. Вони бояться нас, проте товарищують з бойовиками, тому ми і маємо, те що нам нав’язувають невигідні умови, для нашої армії", — написала Світлана.

Все більше серед українців зростає обурення. Бо у людей виникає питання: навіщо ми годували армію, віддавали останні копійки на АТО, лікували, допомагали? А вони, мало того що виконують зражницькі "Мінські угоди", та ще й не можуть захистити навіть жінок на власній землі. Навіщо нам така армія?, — справедливо обурюються українці.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/128401-na_ochah_ukrajinsjkih_vijsjkovih_obsje_pogrohuvalo_hinkam_volnovahi_jaki_blokuvali_vidvid_armiji”