"Огірок" готовий до бою: Аваков показав новітній міський танк "Азовець"

"Огірок" готовий до бою: Аваков показав новітній міський танк "Азовець"
"Огірок" готовий до бою: Аваков показав новітній міський танк "Азовець"

Користувачі соцмереж називають нову бойову машину "огірочком".

В Україні створили інноваційний танк "Азовець" для ведення бою в міських умовах. Про це написав на своїй сторінці у Facebook очільник МВС України Арсен Аваков, передаютьПатріоти України.

"Практично готовий до випробувань. Наш перший прототип, як ми його називаємо — інноваційний міський танк! Мобільність і реагування на швидкісні загрози. Суперзахищений. Сучасне озброєння для двох незаселених веж", — наголосив він.

Окремо Аваков подякував харківським інженерам та конструкторам, які провели відмінну роботу. "Як і ті патріоти, хто допомагав своїми коштами. Спасибі вам!" — додав він. Водночас користувачі соцмереж уже жартома називають його "огірочком".

У прес-службі МВС України розповіли, що створений танк має два бойових модулі, які дають змогу їхнім операторам контролювати обстановку, маючи сектор огляду у 180 градусів кожен. "На озброєнні танк має спарені авіаційні гармати зі значною скорострільністю. Крім того, розробники спроектували унікальний захист машини, який дає їй змогу протистояти майже всім відомим боєприпасам, передбаченим для враження броньованої техніки. Керує бойовою машиною екіпаж з чотирьох бійців", — зазначили у відомстві.

http://patrioty.org.ua/