Анатолій Вітів: Заборона Генштабу відкривати вогонь у відповідь є національною зрадою

Анатолій Вітів: Заборона Генштабу відкривати вогонь у відповідь є національною зрадою
Анатолій Вітів: Заборона Генштабу відкривати вогонь у відповідь є національною зрадою

Заборона Генштабу України відкривати вогонь у відповідь на провокації російських окупантів на Донбасі рівнозначна національній зраді. Про це 25 листопада 2015 року заявив голова Волинської "Свободи" Анатолій Вітів, коментуючи введення українським Генштабом в односторонньому порядку режиму припинення вогню на Донбасі.

"Як заявили у Генштабі, рішення про одностороннє припинення вогню в зоні АТО викликане збільшенням кількості провокативних обстрілів. Більш безглузде рішення, яке підігрує окупантам з Росії, важко було вигадати. За півтора роки російсько-української війни різного роду "перемир’я" і "припинення вогню" займали більше часу ніж безпосередні воєнні дії, але більшість жертв припало саме на період ось такого "перемир’я". Щодня є жертви з нашого боку. А українське командування замість того, щоб зробити все для захисту українських воїнів, зраджує їх та забороняє оборонятися", — констатував Анатолій Вітів.

Очільник Волинської "Свободи" відзначив, що дії командування українського Генштабу схожі на відверте потурання агресору:

"24 листопада голова РНБО Олександр Турчинов заїкався про те, що Україна буде збивати російські військові літаки у випадку їх вторгнення в повітряний простір. як і Туреччина. Але судячи з сьогоднішньої заяви Генштабу, російські літаки можуть вільно літати над нашою територією, тому що в нас одностороннє перемир’я. Де ще у світі є таке командування збройних сил, щоб солдатам забороняли захищати свою територію і відповідати на атаки загарбників? Таке враження, що наш Генштаб працює на Росію. Його мета — не допустити визволення українських земель і зробити українських воїнів гарматним м’ясом перед агресорами. Я рекомендував би генералам-миротворцям з Генштабу послати на передову своїх синів, які б на собі відчули усі наслідки заборони відкривати вогонь у відповідь і не піддаватися на провокації".

Прес-служба ВО "Свобода"Ducai Кайахога-Валли Девятовская Юлия Владимировна Колхас Рем (Remment Koolhaas) Вершов Юрий (Росбалт) Баратели Лаша Давидович Ахундов Чингиз Абдулрагим оглы \"Чингиз Седой\" Басин Ефим Владимирович Байбакова Мария Олеговна Голубков Алексей Константинович Вовченко Андрей Леонидович Алферов Дмитрий Авилов Геннадий Васильевич Абросенко Сергей Гвасалия Темури Зурабович \"Темо Сухумский\" Апакия Борис Багратович \"Боря Сухумский\"; \"Хрипатый\"; \"Апака Каспаров Гарри Кимович Замольскис Ромас \"Замас\" (Romas \"Zamas\" Zamolskis) Елпанов Юрий Арутюнян Армен Виликович Акулов Константин Доровской Сергей Борисович Домников Игорь Александрович Чихладзе Гурам Автандилович \"Квежоевич\" Джанелидзе Георгий Муртазович \"Гога\" Асатрян Сергей Эдуардович \"Сергей-Осетрина\" Ехануров Юрий Иванович Кабанов Андрей Владимирович Винс Людмила Владимировна Варов Игорь Германович