Анатолій Вітів: Заборона Генштабу відкривати вогонь у відповідь є національною зрадою
Анатолій Вітів: Заборона Генштабу відкривати вогонь у відповідь є національною зрадою

Заборона Генштабу України відкривати вогонь у відповідь на провокації російських окупантів на Донбасі рівнозначна національній зраді. Про це 25 листопада 2015 року заявив голова Волинської "Свободи" Анатолій Вітів, коментуючи введення українським Генштабом в односторонньому порядку режиму припинення вогню на Донбасі.

"Як заявили у Генштабі, рішення про одностороннє припинення вогню в зоні АТО викликане збільшенням кількості провокативних обстрілів. Більш безглузде рішення, яке підігрує окупантам з Росії, важко було вигадати. За півтора роки російсько-української війни різного роду "перемир’я" і "припинення вогню" займали більше часу ніж безпосередні воєнні дії, але більшість жертв припало саме на період ось такого "перемир’я". Щодня є жертви з нашого боку. А українське командування замість того, щоб зробити все для захисту українських воїнів, зраджує їх та забороняє оборонятися", — констатував Анатолій Вітів.

Очільник Волинської "Свободи" відзначив, що дії командування українського Генштабу схожі на відверте потурання агресору:

"24 листопада голова РНБО Олександр Турчинов заїкався про те, що Україна буде збивати російські військові літаки у випадку їх вторгнення в повітряний простір. як і Туреччина. Але судячи з сьогоднішньої заяви Генштабу, російські літаки можуть вільно літати над нашою територією, тому що в нас одностороннє перемир’я. Де ще у світі є таке командування збройних сил, щоб солдатам забороняли захищати свою територію і відповідати на атаки загарбників? Таке враження, що наш Генштаб працює на Росію. Його мета — не допустити визволення українських земель і зробити українських воїнів гарматним м’ясом перед агресорами. Я рекомендував би генералам-миротворцям з Генштабу послати на передову своїх синів, які б на собі відчули усі наслідки заборони відкривати вогонь у відповідь і не піддаватися на провокації".

Прес-служба ВО "Свобода"