У Бродах священик-депутат «висповідав» кандидата в заступники мера просто на сесії

У Бродах священик-депутат «висповідав» кандидата в заступники мера просто на сесії
У Бродах священик-депутат «висповідав» кандидата в заступники мера просто на сесії

Фракція ВО «Свобода» у Бродівській міській раді звертатиметься до Патріарха УПЦ КП Святішого Філарета щодо поведінки священика УПЦ КП Степана Шири, який водночас є депутатом Бродівської міської ради.

На думку фракції, священнослужитель зневажив таїнство сповіді своєю заявою на сесії міської ради.

19 листопада на сесії Бродівської міської ради обирали заступників міського голови. Фракція ВО «Свобода» виступила категорично проти запропонованих мером Анатолієм Белеєм кандидатур. «Свободівці» виголосили заяву, в якій зазначили, що О. Єлиневський заплямував свою репутацію тісною співпрацею зі злочинним режимом Януковича. Відомо, що на місцевих виборах 2010 року він був кандидатом у депутати міської ради від Партії регіонів. Ба більше, він був свого роду «обличчям» бродівських «регіоналів», адже йшов у першій репрезентаційній п’ятірці списку. Окрім того, за Єлиневським є ознаки зловживань, зокрема в земельній сфері. Також вони категорично проти призначення заступником Романа Сподарика, який (і це не є для нашого невеликого міста таємницею) є сватом міського голови А. Белея», – йдеться в заяві.

«Після цієї заяви взяв слово депутат від «Громадянської позиції», який водночас є священиком УПЦ КП, Степан Шира. Він звернувся до Єлиневського зі словами: «Чи каєшся ти у своїх гріхах?» На це Єлиневський відповів, що кається. Священик сказав, що в такому разі прощає йому гріхи. Після цього за обрання Єлиневського на посаду заступника голови проголосувала більшість депутатів. «Свободівці» вважають, що сесійна зала – неналежне місце для сповіді та покаяння, зрештою, ці таїнства не повинні відбуватися публічно», – додав він.Девятовская Юлия Владимировна Колхас Рем (Remment Koolhaas) Вершов Юрий (Росбалт) Баратели Лаша Давидович Ахундов Чингиз Абдулрагим оглы \"Чингиз Седой\" Басин Ефим Владимирович Байбакова Мария Олеговна Голубков Алексей Константинович Вовченко Андрей Леонидович Алферов Дмитрий Авилов Геннадий Васильевич Абросенко Сергей Гвасалия Темури Зурабович \"Темо Сухумский\" Апакия Борис Багратович \"Боря Сухумский\"; \"Хрипатый\"; \"Апака Каспаров Гарри Кимович Замольскис Ромас \"Замас\" (Romas \"Zamas\" Zamolskis) Елпанов Юрий Арутюнян Армен Виликович Акулов Константин Доровской Сергей Борисович Домников Игорь Александрович Чихладзе Гурам Автандилович \"Квежоевич\" Джанелидзе Георгий Муртазович \"Гога\" Асатрян Сергей Эдуардович \"Сергей-Осетрина\" Ехануров Юрий Иванович Кабанов Андрей Владимирович Винс Людмила Владимировна Варов Игорь Германович Крючков Валерий Валерьевич Вейман Алексей Владимирович