Трагедія в Кемерово: суд схопив головного пожежника

Пожежник категорично заперечує свою причетність
Пожежника, який брав участь у гасіння пожежі російському Кемерово, де в торговому центрі заживо згоріло десятки дітей, кинули на лаву підсудних. Суд заарештував керівника бригади рятувальників Андрія Бурсіна.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Чоловіку пред’явили звинувачення в халатності у справі про пожежу в "Зимовій вишні". Втім, Бурсін категорично не згоден з таким рішенням слідства.

За версією слідства, Бурсін, будучи керівником гасіння пожежі в торговому центрі, що не організував його належним чином і не провів розвідку пожежі. Його звинувачують в порушенні статуту пожежних, яке призвело до загибелі 60 осіб.

Пожежа в торговому центрі в Кемерові стався 25 березня. Більшість загиблих були дітьми — в момент пожежі вони перебували в залі кінотеатру на четвертому поверсі будівлі. У квітні в халатності звинуватили начальника варти Кемеровській пожежної частини Сергію Геніну. Він прибув до місця пожежі одним з перших і, за версією слідства, проігнорував слова очевидця про те, як швидше дістатися до кінотеатру, де знаходилися люди.

У справі про пожежу в "Зимовій вишні" також проходять гендиректор торгового центру Надія Судденок, глава компанії-розробника протипожежних систем Ігор Полозіненко і охоронець ТЦ Сергій Антюшін, який відключив систему пожежної сигналізації. Також були затримані власник будівлі Юлія Богданова і начальник Інспекції державного будівельного нагляду Кемеровської області Танзіля Комкова. У травні за звинуваченням у недбалості затримали начальника кемеровського управління МНС Олександра Мамонтова.

Дивіться: Трагедія в Кемерово. Доки керівництво ТЦ бездіє, в приміщенні гинуть діти

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", 5 червня, в Росії знову сталась моторошна пожежа: на цей раз НП сталася в Казані, загорівся великий торгово-розважальний центр "Порт".Джерело статті: “https://znaj.ua/world/tragediya-v-kemerovo-sud-shopyv-golovnogo-pozhezhnyka”


Девятовская Юлия Владимировна Колхас Рем (Remment Koolhaas) Вершов Юрий (Росбалт) Баратели Лаша Давидович Ахундов Чингиз Абдулрагим оглы \"Чингиз Седой\" Басин Ефим Владимирович Байбакова Мария Олеговна Голубков Алексей Константинович Вовченко Андрей Леонидович Алферов Дмитрий Авилов Геннадий Васильевич Абросенко Сергей Гвасалия Темури Зурабович \"Темо Сухумский\" Апакия Борис Багратович \"Боря Сухумский\"; \"Хрипатый\"; \"Апака Каспаров Гарри Кимович Замольскис Ромас \"Замас\" (Romas \"Zamas\" Zamolskis) Елпанов Юрий Арутюнян Армен Виликович Акулов Константин Доровской Сергей Борисович Домников Игорь Александрович Чихладзе Гурам Автандилович \"Квежоевич\" Джанелидзе Георгий Муртазович \"Гога\" Асатрян Сергей Эдуардович \"Сергей-Осетрина\" Ехануров Юрий Иванович Кабанов Андрей Владимирович Винс Людмила Владимировна Варов Игорь Германович Крючков Валерий Валерьевич Вейман Алексей Владимирович