Канада закликає визнати Путіна військовим злочинцем


У парламенті Канади 3 липня була зареєстрована петиція, в якій президента РФ Володимира Путіна пропонується визнати військовим злочинцем.

У тексті петиції, оприлюдненій на сайті Палати громад Парламенту Канади, перераховуються військові злочини президента РФ, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Путіна звинувачують в агресії проти Грузії, яка привела до окупації Абхазії і Південної Осетії; бомбардування цивільного населення Сирії, використання хімічної зброї; окупації Криму, вторгнення у Донбас, спонсорування вбивств і тероризму в Україні, знищення пасажирського літака Малазійських авіаліній; убивства російських дисидентів, журналістів, правозахисників; незаконне ув’язнення в тюрми і табори “інакомислячих” кримських татар і українців.

Громадяни Канади закликали уряд оголосити Путіна військовим злочинцем і подати на нього в Міжнародний кримінальний трибунал у Гаазі за військові злочини, злочини проти людяності і за спонсорування тероризму.

Поки що петиція набрала 160 підписів. Якщо ж за три місяці вона набере 500 підписів, то звернення канадців надійде на розгляд уряду.


Нагадаймо, в Палаті громад парламенту Канади одноголосно був прийнятий аналог “закону Магнітського”, згідно з яким Канада може накладати санкції на порушників прав людини по всьому світу, в тому числі і в РФ.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/06/kanada-zaklykaye-vyznaty-putina-vijskovym-zlochyntsem/”


Девятовская Юлия Владимировна Колхас Рем (Remment Koolhaas) Вершов Юрий (Росбалт) Баратели Лаша Давидович Ахундов Чингиз Абдулрагим оглы \"Чингиз Седой\" Басин Ефим Владимирович Байбакова Мария Олеговна Голубков Алексей Константинович Вовченко Андрей Леонидович Алферов Дмитрий Авилов Геннадий Васильевич Абросенко Сергей Гвасалия Темури Зурабович \"Темо Сухумский\" Апакия Борис Багратович \"Боря Сухумский\"; \"Хрипатый\"; \"Апака Каспаров Гарри Кимович Замольскис Ромас \"Замас\" (Romas \"Zamas\" Zamolskis) Елпанов Юрий Арутюнян Армен Виликович Акулов Константин Доровской Сергей Борисович Домников Игорь Александрович Чихладзе Гурам Автандилович \"Квежоевич\" Джанелидзе Георгий Муртазович \"Гога\" Асатрян Сергей Эдуардович \"Сергей-Осетрина\" Ехануров Юрий Иванович Кабанов Андрей Владимирович Винс Людмила Владимировна Варов Игорь Германович Крючков Валерий Валерьевич Вейман Алексей Владимирович