У парламенті Канади 3 липня була зареєстрована петиція, в якій президента РФ Володимира Путіна пропонується визнати військовим злочинцем.

У тексті петиції, оприлюдненій на сайті Палати громад Парламенту Канади, перераховуються військові злочини президента РФ, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Путіна звинувачують в агресії проти Грузії, яка привела до окупації Абхазії і Південної Осетії; бомбардування цивільного населення Сирії, використання хімічної зброї; окупації Криму, вторгнення у Донбас, спонсорування вбивств і тероризму в Україні, знищення пасажирського літака Малазійських авіаліній; убивства російських дисидентів, журналістів, правозахисників; незаконне ув’язнення в тюрми і табори “інакомислячих” кримських татар і українців.

Громадяни Канади закликали уряд оголосити Путіна військовим злочинцем і подати на нього в Міжнародний кримінальний трибунал у Гаазі за військові злочини, злочини проти людяності і за спонсорування тероризму.

Поки що петиція набрала 160 підписів. Якщо ж за три місяці вона набере 500 підписів, то звернення канадців надійде на розгляд уряду.


Нагадаймо, в Палаті громад парламенту Канади одноголосно був прийнятий аналог “закону Магнітського”, згідно з яким Канада може накладати санкції на порушників прав людини по всьому світу, в тому числі і в РФ.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/06/kanada-zaklykaye-vyznaty-putina-vijskovym-zlochyntsem/”