Сборная России обыграла Испанию на ЧМ-2018

У Росії починаючи з 14 червня і аж до 15 липня проходить Кубок світу з футболу, де 32 збірні з усіх континентів планети на 12 російських стадіонах будуть боротися за звання найсильнішої футбольної країни в 2018 році.

НАРОДНА ПРАВДА пропонує вашій увазі останні результати матчів, а також усі важливі події мундіалю. (Розділ оновлюється)

01.07. Головна сенсація турніру відбулася вже в 1/8 фіналу – збірна Росії вибила іспанців. Правда, сталося це в серії післяматчевих пенальті, але тим не менш команда Йерро відправляється додому.

Іспанія – Росія – 1:1 (після серії пенальті – 3:4)

Голи: Ігнашевич (автогол, 12), Дзюба (з пенальті, 41).

Ще одна серія пенальті трапилася в матчі Хорватія – Данія. Хорватам вдалося пробитися в 1/4 стадію, незважаючи на те, що лідер команди Лука Модріч не реалізував пенальті на останніх хвилинах матчу.

Хорватія – Данія – 1:1 (після серії пенальті – 3:2)

Голи: Манджукич (4), Йоргенсен (1).

Отже, в 1/4 Росія зустрінеться з Хорватією.

30.06. В день перших матчів плей-офф відразу ж сталося два трилера – спочатку Франція в результативній і яскравій грі здолала команду Мессі, Аргентину – 4:3, а потім команда Кріштіано Роналду поступилася Уругваю з рахунком 1:2.

Франція – Аргентина – 4:3

Голи: Грізманн (з пенальті, 13), Павар (57), Мбаппе (64, 68) – Ді Марія (41), Маркадо (48), Агуеро (90+3).

Уругвай – Португалія – 2:1

Голи: Кавані (7, 62) – Пепе (55).

Таким чином, в 1/4 фіналу ЧС-2018 зійдуться Франція і Уругвай.

28.06. У цей день відбулися останні матчі групового турніру ЧС-2018.

У групі G Англія поступилася першим місцем бельгійцям, а в групі Н Колумбія несподівано зайняла перший рядок.

Англія – Бельгія – 0:1

Гол: Аднан Янузай (51)

Панама – Туніс – 1:2

Голи: Меріах (автогол, 33), Бен Юссеф (51), Хазрі (66).

Японія – Польща – 0:1

Гол: Беднарек (59).

Сенегал – Колумбія – 0:1

Гол: Міна (74)

27.06. У Групі F і Е визначилися переможці. Відзначимо, що головний фаворит мундіалю, збірна Німеччини, не змогла навіть вибратися з групи і достроково залишає турнір.

Мексика – Швеція – 0:3

Голи: Аугустінссон (50), Гранквіст (62), Альварес (автогол, 74).

Південна Корея – Німеччина – 2:0

Голи: Йонг Квон (90+3), Хьенг-Мун (90+6).

Сербія – Бразилія – 0:2

Голи: Пауліньо (36), Сільва (68).

Швейцарія – Коста-Ріка – 2:2

Голи: Джемаілі (31), Дрміч (88) – Вотсон (56), Соммер (автогол, 90+3).

26.06. У групах C і D визначилися переможці. Слід зазначити, що один з головних фаворитів мундіалю – збірна Аргентини ледь не вилетіла з турніру. Команду врятував гол Рохо за п’ять хвилин до завершення зустрічі з Нігерією.

Данія – Франція – 0:0

Австралія – Перу – 0:2

Голи: Карільо (18), Гуерреро (50).

Нігерія – Аргентина – 1:2

Голи: Мозес (з пенальті, 51) – Мессі (14), Рохо (86)

Ісландія – Хорватія – 1:2

Голи: Сігурдссон (з пенальті, 76) – Бадель (51), Перішич (90)

25.06. У групі А і В визначилися переможці. Так, перше місце після розгромної перемоги над Росією зайняв Уругвай. Саудівська Аравія вже в доданий час вирвала перемогу у Єгипту, зайнявши таким чином третє місце.

Уругвай – Росія – 3:0

Голи: Суареш (10), Черишев (автогол, 23), Кавані (90).

Саудівська Аравія – Єгипет – 2:1

Голи: Аль Фарай (45+6), Аль Давсарі (90+5) – Салах (22)

У Групі В інтрига не вгасала до останньої хвилини зустрічі. Іспанія зіграла внічию з Марокко, а Португалія не змогла утримати переможний рахунок з Іраном, пропустивши на останніх хвилинах. При цьому Кріштіано Роналду не реалізував пенальті.

Іран – Португалія – ​​1:1

Голи: Карім Ансаріфард (з пенальті, 90 + 3) – Куарешма (45)

Іспанія – Марокко – 2:2

Голи: Іско (19), Аспас (90 +1) – Бутаіб (14), Ен Несурі (81).

24.06. У групі G Англія не залишила каменя на камені від панамців, розгромивши з рахунком 6: 1. Хет-трик оформив Гаррі Кейн. Англія достроково гарантувала місце в плей-офф.

Англія – Панама – 6:1

Голи: Стоунс (8, 40), Кані (з пенальті, 40), Кейн (22, 45 + 1 з пенальті, 62) – Белою (78).

У групі Н Японія і Сенегал розійшлися нічиєю, а Колумбія розгромила поляків, не залишивши їм шансів на вихід з групи.

Японія – Сенегал – 2:2

Голи: Інуї Такасі (34), Хонда (78) – Мане (11), Вагуе (71).

Польща – Колумбія – 0:3

Голи: Міна (40), Фалькао (70), Куадрадо (75).

23.06. Бельгія в групі G розгромила Туніс. На даний момент це став найрезультативніший матч на ЧС-2018. Команда Мартінеса не тільки відвантажила 5 м’ячів у ворота африканської збірної, а й двічі пропустила. Незважаючи на це, бельгійці достроково оформили вихід у плей-офф турніру.

Бельгія – Туніс – 5:2

Голи: Азар (з пенальті, 6, 51), Лукаку (16, 45 + 3), Батшуаі (90) – броня (18), Хазрі (90 + 3).

В інших іграх дня Південна Корея поступилася Мексиці, а Німеччина диво-голом Крооса в доданий час здолала шведом і залишила хороші шанси вийти в плей-офф.

Південна Корея – Мексика – 1:2

Голи: Сон (90-3) – Вела (з пенальті, 26), Чічаріто (66).

Німеччина – Швеція – 2:1

Голи: Реус (48), Кроос (90 + 5) – Тойвонен (32).

22.06. Ігровий день мало не стартував з сенсації – скромна збірна з Коста-Ріки ледь не відібрала очки у головних фаворитів мундіалю – бразильців. Однак голи Коутиньо іНеймара в доданий час вирішили результат зустрічі.

Бразилія – Коста-Ріка – 2:0

Гол: Коутіньо (90+1), Неймар (90+7).

У групі D нігерійці зробили справжній подарунок Аргентині, обігравши Ісландію. Таким чином, якщо збірна Мессі виграє у Нігерії в заключному турі – вона може гарантувати собі місце в плей-офф. Але й не варто відкидати той факт, то Хорватія може поступитися ісландцям, тоді ситуація в групі стане ще заплутаніше, а учасника 1/8 фіналу будуть визначати додаткові параметри.

Нігерія – Ісландія – 2:0

Голи: Муса (49, 75).

У групі також завершився другий тур – Сербія, виграючи по ходу матчу, несподівано поступилася Швейцарії і практично оформила собі виліт з групи, так як в останньому турі їм буде протистояти грізна і голодна на голи Бразилія.

Сербія – Швейцарія – 1:2

Голи: Мітровіч (5) – Хака (52), Шакірі (90).

21.06. Цього дня трапилася чи не головна сенсація ЧС-2018 – збірна Аргентини в тріск програла хорватам і зовсім може не вибратися в плей-офф.

Аргентина – Хорватія – 0:3

Голи: Ребич (53), Модріч (80), Ракітіч (90 + 1).

Тепер доля аргентинців залежить від збірної Ісландії.

Додамо, що у групі С Данія відкатала нічию з Австралією, а Франція мінімально обіграла перуанців і достроково гарантувала собі місце в плей-офф.

Данія – Австралія – 1:1

Голи: Еріксен (7) – Единак (з пенальті, 38).

Франція – Перу – 1:0

Гол: Мбаппе (34).

Ситуація після другого туру в групі С така:

20.06. У групі А визначився другий учасник плей-офф – Уругвай. Латиноамериканська команда здобула другу перемогу поспіль і слідом за Росією оформила місце в 1/8 фіналу.

Уругвай – Саудівська Аравія – 1: 0

Гол: Суареш (23).

Група А після другого кола виглядає так:

Також в цей день збірна Португалії обіграла Марокко, а Іспанія не без зусиль розібралася з Іраном:

Португалія – Марокко – 1:0

Гол: Роналду (4).

Іран – Іспанія – 0:1

Гол: Коста (54).

Таким чином, Марокко прощається з чемпіонатом, а Іран залишається з шансами.

19.06. У заключній групі мундіалю зустрічаються дві пари – Колумбія – Японія і Польща – Сенегал.

Японці в складному матчі все-таки зуміли здолати колумбійців – 2: 1. Відзначимо, що в цій зустрічі арбітр показав першу червону картку на кубку світу – її отримав в самому дебюті отримав Санчес за гру рукою.

Колумбія – Японія – 1:2

Голи: Кинтеро (39) – Кагава (з пенальті, 6), Осако (73).

Поляки несподівано поступилися команді з Африки. Слід зазначити, що по грі.

Польща – Сенегал – 1:2

Голи: Крихов’як (86) – Чонек (автогол, 37), Ньянг (60).

Крім того, в групі А визначився перший учасник плей-офф – Росія. Господар мундіалю розгромила єгиптян з рахунком 3: 1 і достроково оформив місце в 1/8 фіналу ЧС-2018.

Росія – Єгипет – 3:1

Голи: Фаті (автогол, 47), Черишев (59), Дзюба (62) – Салах (з пенальті, 73).

18.06. У першому матчі ігрового дня Швеція не без зусиль обіграла Південну Корею – єдиний гол з пенальті на 65-й хвилині забив Гранквіст.

Швеція – Південна Корея – 1: 0

Гол: Гранквіст (з пенальті, 65)

Таким чином, ситуація в групі F така:

О 18:00 по Києву в групі G збірна Бельгії розгромила Панаму. Примітно, що перша половина матчу в Сочі на стадіоні “Фішт” завершилася безгольовою нічиєю, проте вже в дебюті другої половини бельгійці продемонстрували клас і відкрили рахунок, а всього упроовж тайму тричі вразили ворота латиноамериканської збірної.

Бельгія – Панама – 3: 0

Голи: Мертенс (47), Лукаку (69, 75)

Другий матч в групі між Англією і Тунісом видався більш напруженим. Британці зуміли вирвати перемогу лише в доданий арбітром час. Героєм гри став Гаррі Кейн з Тоттенхема.

Туніс – Англія – ​​1: 2

Голи: Кейн (11, 90 + 1).

Таким чином, ситуація в групі G така:

17.06. Відразу дві сенсації трапилися в цей день – спочатку головний фаворитів на звання чемпіона світу збірна Німеччини несподівано поступилася Мексиці (0:1), а потім ще один фаворит турніру бразильці не втримали перемогу над швейцарцями (1:1).

Німеччина – Мексика – 0:1

Гол: Лозано (35).

Другий матч у групі F між Швецією та Піденною Кореєю буде зіграно 18 червня о 15:00.

Коста-Ріка – Сербія – 0:1

Гол: Коларов (56)

Бразилія – Швейцарія – 1:1

Голи: Коутіньо (20) – Зубер (50)

16.06. В цей день зустрічалися чотири пари з груп С і D. Не обійшлося без сенсацій. Франція насилу здолала австралійців (2:1), Данія переграла Перу (1:0), а Аргентина взяла лише одне очко у грі з міцної збірної Ісландії (1:1). Зазначимо, що легенда латиноамериканської збірної Ліонель Мессі не реалізував пенальті.

Франція – Австралія – 2:1

Голи: Грізманн (з пенальті, 58), Бехич (автогол, 81) – Єдинак (з пенальті, 62).

Аргентина – Ісландія – 1:1

Голи: Агуеро (19) – Финнбогасон (23)

Хорватія – Нігерія – 2:0

Голи: Етебо (автогол, 32), Модріч (з пенальті, 71).

15.06. У другій парі групи А Єгипет і Уругвай на “Єкатеринбург – Арені” визначився переможець: збірна Суареша і Кавані на останніх хвилинах вирвала перемогу у “фараонів” – 0:1. Єдиний гол на рахунку у Хіменеса (90 хвилина).

Єгипет – Уругвай – 0:1

Гол: Хіменес (90)

За підсумками першого туру ситуація в групі А виглядає так:

Крім того, зустрічалися дві пари з групи В: Марокко – Іран і Португалія – Іспанія.

Африканська збірна мінімально поступилася іранцям – на останній хвилині доданого часу автоголом відзначився молодий марроканец Буххадуз.

Марокко – Іран – 0:1

Гол: Буххадуз (90 5, автогол).

Між тим, матч Португалія – Іспанія став яскравим і гольовим – результативна нічия і хет-трик Роналду порадували вболівальників мундіалю.

Вже в дебюті матчу Роналду сам заробив і сам реалізував пенальті, однак Дуглас Коста на 24-й хвилині відновив паритет, але Роналду не зупинився і точним ударом на під завісу першого тайму вивів португальців вперед.

Другий тайм видався не менш барвистим і гольовим – протягом трьох хвилин – (55-я 58-я) іспанці двічі розписалися у воротах географічних сусідів – той же Коста і Начо вивели свою збірну вперед. Одна невгамовний Роналду відзначився зі штрафного на 88-й хвилині і приніс своїй збірній нічию.

Португалія – Іспанія – 3:3

Голи: Роналду (4, пенальті, 44, 88) – Д. Коста (24, 55), Начо (58).

Ситуація після першого туру в групі така:

14.06. Збірна Росії в матчі-відкритті ЧС на стадіоні в Лужниках розгромила Саудівської Аравії з рахунком 5:0.

Росія – Саудівська Аравія – 5:0

Голи: Газінський (12), Черишев (43), Дзюба (71), Черишев (90 1), Головін (90 4).

Як повідомлялося раніше, Кубок світу в 2026 вперше у своїй історії пройде одночасно в трьох країнах.