РФ перестала пускати українські авто через кордон: десятки машин застрягли Избранное


У понеділок, 11 червня, станом на полудень, накопичення вантажівок на виїзд з України спостерігалося перед пунктом пропуску “Сеньківка” в Чернігівській області.

Черга на виїзд становила близько 85 вантажних автомобілів, майже 40 із них, які були оформлені з українського боку, застрягли на території між пунктами пропуску та не пропускаються російською стороною, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Крім того, протягом минулої доби та сьогодні зранку співробітники Федеральної прикордонної служби РФ спільно з представниками інших служб, які здійснюють контрольні операції в російському пункті пропуску “Нєхотєєвка” напроти пункту пропуска “Гоптівка” не пропустили на територію РФ та без будь-яких пояснень повернули в бік України понад 100 легкових автомобілів української реєстрації з громадянами України.

Попередньо, причиною непропуску та повернення авто суміжною стороною є нібито проведення посиленого контролю перед святкуванням Дня Росії.


Нагадаймо, у період проведення в Росії чемпіонату з футболу жителі ОРДЛО будуть відрізані не лише від України, але і від Росії.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/11/rf-perestala-puskaty-ukrayinski-avto-cherez-kordon-desyatky-mashyn-zastryagly/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]