Активісти домоглися надання охорони доньці та батькам вбитої правозахисниці Ноздровської
Активісти домоглися надання охорони доньці та батькам вбитої правозахисниці Ноздровської

У поліції запевняють, що сама Ноздровська не зверталась до правоохоронців через погрози.

Активісти, які вийшли з мітингом до будівлі головного управління МВС через вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської, домовилися з керівником управління поліції Київщини Дмитром Ценовим щодо

"Сьогодні нам пообіцяли, що зараз їм (доньці та батькам Ноздровської — прим.ред.) буде виділена державна охорона. Це дійсно важливо", — сказала вона.

За словами Гончаренко, також разом із очільником обласної поліції було вирішено створити групу з 10 осіб за участю юристів, які будуть контролювати процес і виступати арбітрами в цій ситуації.

"Щоб кожного дня був звіт і справа була розкрита і незаангажована", — пояснила активістка.

Своєю чергою Дмитро Ценов спростовує інформацію, що Ноздровська зверталася до них через погрози.

Правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці на Київщині. Свою сестру вона пережила на кілька років. Світлана загинула в аварії, яка набула розголосу — ТСН стежила за розслідуванням резонансної ДТП. Наші журналісти не один раз самі чули, як родичі обвинуваченого погрожували Ірині, яка вимагала покарати вбивцю.

Нагадаємо, 1 січня в одній із річок у Київській області знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, у якій загинула її сестра. Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду. Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою Ірині та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/212845-aktivisti_domoglisja_nadannja_ohoroni_donjtsi_ta_batjkam_vbitoji_pravozahisnitsi_nozdrovsjkoji”