У Рівному вдалося попередити чергове масове отруєння школярів завдяки оперативним діям батьків. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня.

Учні початкових класів однієї з середніх шкіл міста після уроків фізкультури в спортзалі ледь не втрачали свідомість. Тоді їх батьки замовили хімічний аналіз повітря і були шоковані результатами, адже норма деяких хімічних речовин була перевищена в десятки разів.

Після ремонту у спортзалі дітям ставало зле прямо на уроках, вони скаржилися на нудоту та головний біль. Тоді батьківський комітет замовив експертизу, яка виявила проблему.

“Мало місце перевищення фенолу в 11 разів, майже в 2,5 формальдегіду. Найімовірніше, це пов’язано з оздоблювальними матеріалами, зокрема, фарбою”, – розповів начальник рівненського обласного центру Роман Сафонов.

Наразі уроки фізкультури проводяться на вулиці, а спортзал закрили. Експертиза ще має встановити джерело шкідливих випарів, результати аналізів будуть у найближчі дні.

Підрядник готовий провести ремонт після виявлення проблеми та не знає, як склалася така ситуація.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла подробиці масового отруєння дітей у Черкасах.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/vchasno-znajshli-masove-otruyennya-ditej-led-ne-povtorilos-u-shhe-odnomu-misti/”