Не хотів іти на службу - опинився на лаві підсудних Избранное

Не хотів іти на службу — опинився на лаві підсудних

Виноградівський районний суд Закарпаття виніс вирок юнакові, який ухилився від призову на строкову військову службу, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Як зазначається в матеріалах справи, призовник пройшов медичну комісію, за результатами якої був визнаний придатним до військової служби і під розписку одержав повістку прибути 28 листопада 2017 року о дев’ятій годині ранку до Виноградівського райвійськкомату для відправки в Збройні сили України.

Але не з’явився без поважних причин. Не зміг пояснити мотиви свого вчинку і в судовому засіданні.

Своїм вироком Виноградівський районний суд визнав юнака винним у скоєнні правопорушення, передбаченого статтею 335 Кримінального кодексу і обмежив волі на один рік. Водночас хлопця звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину.

"На засудженого покладено обов’язки періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання", — зазначається у судовому вердикті.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Микола ЗАВЕРУХА


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294901-ne-hotiv-ity-sluzhbu-opynyvsya-lavi-pidsudnyh”