Апеляційний господарський суд Києва визнав – біля ядерного реактора НЕ БУДУВАТИ! Избранное

Днями громада киян Голосіївського району, що відстоювала неможливість будувати поблизу ядерного реактора на проспекті Науки, 42/1, виграла чергове судове слухання. Колегія суддів Апеляційного господарського суду м. Києва не задовольнила апеляційний позов забудовника «Будконсалтінг-інвест», який співпрацює з іншим сумнозвісним забудовником КП «Спецжитлофондом».

http://www.ukrpress.info/2017/07/19/terakt-na-golosievo-abo-nichogo-osobistogo-prosto-biznes/ 

Ініціативна група киян-голосіївців, що більше 12 років відстоює своє конституційне право на гідні умови життя, отримала необхідні рішення Київради про заборону будівництва та  створення на цьому місці скверу. Потім  в судах захистила свої права.  Виграла всі можливі і «не можливі» судові справи як в адміністративних, так і в господарських судах, отримала рішення на користь громади у  Вищому господарському суді.

Навіть дітям зрозуміло, що поблизу ядерного реактора будувати не можна, але тільки не забудовнику. Надто вже ласими шматками є земельні ділянки у Києві впритул до Голосіївського лісу. 

Отже, чергове правосудне рішення було зустрінуте киянами в футболках із гаслом-застереженням «Чорнобильська катастрофа у Києві» та іншими киянами-голосіївцями, як торжество законності, права, здорового глузду і безпеки.

Втім, є спроби в інший спосіб протягнути можливість забудови вільних ділянок - через протягування злочинних ДПТ (детальних планів територій). Незважаючи на те, що неодноразово було вказано, що розроблені ДПТ в межах... розроблені з грубими   порушеннями чинного законодавства та відхилені громадою, забудовники все ж продовжують свої спроби "залізти" у наш дім.

«Нас дивує не стільки нахабство забудовників, скільки позиція Голови РДА - Бондар Н.В., яка створює робочі групи з питань забудові навколо реактора, не запрошуючи фахівців та громаду,- наголошують представники громади Голосіївського району Києва.»

«Але ми знаємо, що сильна країна починається з сильної громади, а громада може бути сильною тоді, коли в неї є свій дім, своя маленька батьківщина і коли вона відповідальна за неї. Правда з нами, за нами наша Вітчизна і з нами сильна Україна! Слава Україні!»


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]