Зі збірної України вигнали двох... росіян Избранное

Зі збірної України вигнали двох... росіян

Грандіозні зміни у біатлонній збірній України зачепили не лише українських спортсменів, але і варягів.

На двері з першої команди країни вказали 31-річному Олександру Жирному і 32-річному Володимиру Семакову. Історія цих двох спортсменів, по своєму, унікальна. Коли у 2014-му році загострились стосунки між Україною та Росією, ці два біатлоністи вирішили... змінити російське громадянство на українське і виступати за нашу збірну.

В Україні їх прийняли, дали спортивне громадянство і взяли у збірну. Чотири роки вони виступали під нашим прапором, але великого зиску Україна від такого трансферу не отримала. Найкращим результатом Жирного за ці чотири роки стало 13-те місце на етапі Кубка світу. Семаков у минулому сезоні зумів посісти 12-те місце на етапі Кубка світу, з’їздив з нашою збірною на Олімпіаду у Пхенчан, де фінішував 31-м в індивідуальній гонці, і 78-м у спринті.

Після провального сезону і грандіозних розбірок у біатлонній збірній, цим росіянам вирішили вказати на двері, мовляв, вже немолоді і наступний олімпійський цикл просто не витягнуть. Найцікавіше, що, попри поважний счпортивний вік, ці біатлоністи не збираються завершувати кар’єру і повертаються виступати у... Росію.

"Не можу сказати, що у нас з цими росіянами були якісь проблеми, — каже Експрес-онлайн екс-біатлоніст збірної України Віталій Кільчицький. — Вони попросилися до нас і потрапили у збірну за спортивним принципом, тобто показували хороші результати. Певні проблеми у нас почалися тоді, коли ми дізналися, яку зарплату вони отримують. А була вона у чотири рази вищою, ніж у нас, українців. Тоді ми трішки підняли галас, про який, щоправда, не говорили публічно, і нам теж збільшили зарплату.

Не знаю, чому їх зараз попросили з України. У Жирного, підозрюю, впали результати, а в Семакова на перше місце вийшли сімейні проблеми. Його дружина залишилась у Росії, а добиратися до неї в Уфу йому слід з чотирма пересадками через Мінськ і вартує таке задоволення 500 доларів в одну сторону. Тому він вирішив повернутися".

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Максим КАЧУРІВСЬКИЙ


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/04/25/292585-zi-zbirnoyi-ukrayiny-vygnaly-dvoh-rosiyan”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]