Скарги ігнорують: популярний оператор кинув українців Избранное

На роботу Vodafone Ukraine продовжують з’являтися численні скарги
Історії про проблеми з роботою оператора і різному підключенні платних послуг можна знайти на форумах в інтернеті.

Абоненти повідомляють, що оператор сам підключає платні послуги і знімає за них гроші. А довести це виявляється практично не реально.

І кількість повідомлень від ошуканих клієнтів у мережі зростає в геометричній прогресії.

Найчастіше клієнтам Vodafone без їх відома підключають такі послуги як, Vodafone Market, АМА (бонусний рахунок), Vodafone Books, mobyflirt.net (сайт розваг).

Один з абонентів горі оператора пише: "15.04.18 мені прийшло СМС, про під’єднання до сайту розваг mobyflirt.net вартість 3,50₴день. щоб відписатися треба відправити смс зі словом Стоп, на якийсь номер, і тел. Техпідтримки. Я точно знаю, що нічого не підключала. При дзвінку до оператора водафон, мене просто виставляють дурепою, доводячи, що це я сама підписалася, або той хто має доступ до мого тел. Кажу їм ніхто цього не міг зробити і прошу пояснити як це сталося? Хто підписує? Може це шахраї або вірус? А виявляється це партнери водафон!!! Але сам водафон до цього типу не має ніякого відношення. Дзвоню в техпідтримку з номером СМС. Там мені теж доводили, що це я сама собі підключила, але при моїх загрози звернення у всі служби швиденько відключили. Обман на рівному місці, не повага до клієнта. І найцікавіше в Гуглі немає інформації про сайт mobyflirt. Чесно це дуже неприємно. Якщо це повториться, я дійсно буду писати скарги у різні служби".

"Скарги ним до заднього місця! Ця скотобаза навіть на пряму скаргу нуль реакції! Пару років тому мляво, але реагували... а тепер півтори тижні минуло — нуль реакції! Навіть формальної відписки немає! Так шо... От щас прийде представник — намалює посилання (яка не працює!) і буде все ОК!", — пишуть на форумах.

Нагадаймо, клієнти Vodafone Ukraine вже готуються подавати позови в суд на компанію із-за неякісної роботи оператора.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, запуск в Україні мережі 4G дасть користувачам нові можливості. Тим не менш відчути їх українці зможуть тільки через деякий час. Мобільним операторам, і регуляторним органам ще є до чого прагнути. Відзначається, що найбільший плюс — це збільшення швидкості зв’язку. Представники оператора Vodafone кажуть, що швидкість збільшилася в 5-7 разів, Lifecell – у 5, а Київстар обіцяє – виросте в 16 раз. Крім того, відтепер кількість одночасно підключених пристроїв не буде впливати на "доступність" мережі.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/skargy-ignoruyut-populyarnyj-operator-kynuv-ukrayinciv”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]