Наступ на Донбасі: Волкер спрогнозував наслідки бомбардування Сирії Избранное


Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки з питань України Курт Волкер заявив, що справи на Близькому Сході і в Україні – різна річ.

Дипломат підкреслив, що не вважає, що Кремль нібито готує новий наступ на Донбасі найближчим часом, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Нагадаймо, у свою чергу українське МЗС досить високо оцінює ймовірність удару Росією по Україні після ракетних атак по Сирії.

Нагадаємо також, що приватна розвідка США вказує, що не можна очікувати повернення Донбасу Україні найближчим часом. Однак, гарячої фази протистояння на фронті не буде. Такий “заморожений” конфлікт, за словами аналітиків, триватиме близько року.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, головною метою Путіна в сирійському конфлікті є примус найбільш впливових країн Заходу до глобальних переговорів про розподіл сфер впливу у світі.

Нагадаймо, що президент США Дональд Трамп подякував союзникам за злагоджену роботу під час нанесення авіаударів по об’єктах хімічної зброї в Сирії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/17/nastup-na-donbasi-volker-sprognozuvav-naslidky-bombarduvannya-syriyi/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]