Не засмучуйтесь: названо головних скигліїв серед всіх знаків Зодіаку Избранное

Зодіакальний рейтинг скигліїв: від невиправних оптимістів до вічно ниючих страждальців

Одні люди приймають повороти долі з позитивом. Ніколи не впадають у відчай і не скаржаться. Інші, апріорі не можуть прийняти, і вічно незадоволені своєю долею. Скрізь знаходять негатив.
Як відомо на ставлення до життя впливає і сузір’я людини. Астрологи склали зодіакальний рейтинг скигліїв: від невиправних оптимістів до вічно ниючих страждальців.


І так, головні оптимісти — Стрільці, 12 місце в рейтингу

Стрільці — відкриті для будь-яких пригод. Проблеми їх тільки підбурюють. Розчарування підштовхують до самовдосконалення. Життєві труднощі активізують приховані внутрішні сили. Складно побачити скромного або замкнутого Стрільця. Нудьга і смуток не для нього. Діставати близьких людей своїми негараздами нижче їх гідності.
Стрільці по-філософськи дивляться на мінливості долі. Намагаються винести корисні уроки. Зробити висновки. Розставити крапки над «i». І як ні в чому не бувало продовжити займатися надважливими справами.

11 місце — Ваги, баланс в усьому

Небесні світила ніби зробили щеплення від ниття представникам цього знаку. Ваги вміло підтримують баланс негативу і позитиву. Нічому не дозволяють виплеснутися через край. Порушити гармонію. Вони чудово розуміють, що перешкоди, лише зворотна сторона успіху. І нема чого робити з мухи — слона!
Ваги протягом усього життя вірять у краще. Уміють бачити в оточуючих добро. Розчарувань їх не зламати! Якщо цим хлопцям сумно, вони спокійно змахнути сльозу і посміхнуться. Згадають мудрість Соломона, що "і це пройде".

10 місце — Телець, трошки буддист

Цей знак по своїй натурі істинний песиміст, але вміло це приховує. Негатив в душі заважає всім, крім Тельця. Він не бачить сенсу сердиться на мінливості долі. Йому нема на що нарікати. Будь-яку невдачу і біду просто перетерпить.
Секрет Тельця в його девізі: "менше очікуєш — менше розчаровуєшся". Ймовірно, всі представники цього сузір’я трохи буддисти. З розвиненим самоконтролем, терпінням і душевним спокоєм.


9 місце — Лев, актор року

Весь світ для Льва — театр. Він майстерно розігрує смішну, веселу, позитивну п’єсу поки його поважають. Визнають лідерство і хвалять за талант.
Якщо ж перед Львом не схилялися, він починає страждати. Вистава стає трагедією. Лев впадає в депресію. З’являються примхи з нальотом божевілля. Його гумор стає колючим і навіть чорним. Ниття перетворюється в оглушливий рев. Подолати смуток допомагає лише похвала і турбота оточуючих.

8 місце — Овен, сам собі господар

Представники цього вогняного знаку знають, що самі вершать свою долю. Цінують свій час. Тому не часто дозволяють собі хандрити. Якщо і виникає привід для досади, то отстрадать вони вважають за краще за один день.
Невдачі викликають у Овнів спалаху гніву. Винуватцем поразок вважають тільки себе. Врятувати Овна від саморуйнування може заняття активним видом спорту або зустріч з близьким другом.


7 місце — Риби, не розмінюються на дрібниці

Дрібних проблем для цього знака не існує. Вони завжди космічних масштабів. Риби можуть цілодобово мусолити негативну думку. Повільно занурюватися в тугу і апатію. Ходити з траурним особою.
Причому ділитися невдоволенням з оточуючими вони не будуть. Їм простіше сховатися теплим пледом, дивитися кіно і попивати вино, поки хвиля обурення не відійде.


6 місце — Водолії, веселуни

Цим хлопцям подобається, коли все легко і весело. Вони не люблять скандалів і уникають песимістичних думок. Вони сподіваються на прихильність зірок. Чекають подарунків прямо з небес. І часто отримують.
Водолії бажають досягати всього без зусиль. Якщо ж щось йде «не так», вони буквально проклинають нещасливу долю. З головою занурюються в потік своїх думок. Відсторонюються від оточуючих. Нарікають на вислизнули фортуну. Благо, такі сумні періоди бувають рідко. Проходять дуже швидко. І Водолії знову посміхаються світу!


5 місце — Скорпіон, закритий для всіх

Важко зрозуміти, що на душі у Скорпіона. Він завжди в масці. Гордо тримає особа. Але якщо вдається під цю маску заглянути, то можна побачити бурю переживань. Варто чогось піти «не так», як Скорпіон посилено себе «накручує». Починає нити з дрібниць. Потім перетворює їх в величезний сніжний ком обурення.
Якщо погано Скорпіону, погано і всім навколо. Драма розігрується не на жарт. Скарги цих хлопців можуть виражатися в філософствуванні про проблеми буття. А можуть приймати вид грандіозного скандалу.


4 місце — Козеріг,серйозний і грізний

Козероги серйозні і практичні. Виглядають завжди здивованими і стурбованими. Напружені, як натягнута стріла. Вони знайдуть і проблему, а потім і, власне, як їх вирішити. Небесні світила обділили цей знак везінням. Від них віє негативом. Так як життєвий досвід змушує в усьому очікувати підступу.
Позитивні почуття Козеріг демонструвати не вміє. А ось негативні легко вихлюпуються назовні. Він зовні холодний і похмурий. Здається, що навіть гумором його НЕ позбавити. Одночасно з цим, Козеріг може пустити сльозу під сумний фільм або пісню.
Ці хлопці дуже образливі. Зло забувати не вміють. Образи накопичуються і руйнують душу Козерога. Любить тихо постраждати в самоті. Або поскаржитися на долю найкращому другові.

3 місце — Близнюки

Дивно, що веселуни і балагури Близнюки потрапили на третю сходинку рейтингу скигліїв. Вони дійсно оптимісти. Швидко забувають про невдачі. Чужі скарги вислуховувати ненавидять. Уникають страждальців. Ігнорують критиків і заздрісників. Їм скрізь і завжди комфортно і легко.

У той же час, коли у Близнюка трапляється біда, він плаче і страждає голосніше за всіх. Негатив в собі не тримає. Оплакувати долю воліє в компанії.

2 місце — Діва

Діви критикують всіх і вся. Люблять поскаржитися на своє життя і на себе. Постійно аналізують свої і чужі вчинки. Помічають все недосконале і неправильне. Але не прагнуть щось робити. Тільки констатують факти.

Представники цього земного знака завжди готуються до гіршого. Заздалегідь продумують всі негативні аспекти. Завчасно налаштовуються на поразку. Невдача їм ввижається у будь-яких починаннях.

Будь-яке відхилення від плану перетворює Дев в відчайдушних песимістів. Вони стають смутними і пригніченими. Песимізм разом з природного примхливістю цього знака — небезпечна суміш. Коли негатив виливається через край, ниття Дев перетворюється в агресію.

1 місце — Рак, головний нюня

Емоції часто беруть верх над раками. Їх може засмутити будь-яка дрібниця. Будь-яке відхилення від планів. І навіть погана погода. Вони фаталісти. Не вірять, що можуть власноруч змінити своє життя. Їм простіше скаржитися, чим зайнятися собою, поміняти стиль мислення, боротися з труднощами.

Бути скиглієм для Рака — не хобі або робота, це покликання. Представник цього водяного знака може годинами «плакати в жилетку». Шукати співчуття. Вихлюпувати тонни негативу і туги. Чекати, щоб його пожаліли і переконали в позитивному результаті подій. Ракам страшно, що без демонстративних страждань близькі люди перестануть їх помічати. Але ж їм життєво необхідно ділитися переживаннями. Обговорювати душевні тривоги.

Але не все так просто! Раки вимотують оточуючих ниттям з певною метою: частково перекласти на їхні плечі свої тяжкий хрест. Як тільки настрій «людини-жилетки» погіршується, Рак відчуває полегшення. Душевна депресія відступає. Якщо ж Рак не знаходить співчуваючого слухача скарг, то провокує оточуючих на скандали. Закочує істерику. Вихлюпує накопичився негатив на опонентів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, будь-яку людину цікавить тема сумісності чоловіка і жінки по зодіакальним гороскопам. Тільки через багато часу астрологи виділили найпротилежніші знаки зодіаку, для яких неможливо спільне майбутнє. Якщо у Вас зовсім нічого не виходить з коханим — може бути, самі зірки проти ваших відносин? Давайте перевіримо.


Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/ne-zasmuchujtes-nazvano-golovnyh-skygliyiv-sered-vsih-znakiv-zodiaku”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]