Ситуація з іспитами "Крок" має бути вирішена виключно у правовому полі - Амосова Избранное

"Під час зустрічі з Павлом Розенком я попросила особисто втрутитися в ситуацію, яка є предметом гострого занепокоєння університетської спільноти", — повідомила Амосова
Ректор НМУ Катерина Амосова звернулася до уряду з клопотанням дозволити університету використати власний спецфонд для оплати послуг Центру тестування для студентів і інтернів, які навчаються за бюджетні кошти. Відповідні звернення направлені на ім’я прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Віце-прем’єр-міністра Павла Розенка.

"Під час зустрічі з Павлом Розенком я попросила особисто втрутитися в ситуацію, яка є предметом гострого занепокоєння університетської спільноти", — повідомила Амосова, повідомляється на офіційному порталі Національного медичного університету.

Використання спецфонду закриє "дірку" у відповідній статті витрат загального фонду, що була створена внаслідок незатвердження МОЗом витрат, вчасно запланованих НМУ. "Забезпечення виконання навчального плану нашими студентами і інтернами має бути реалізовано виключно в правовому полі, що і є спільною відповідальністю адміністрації НМУ і вищих органів виконавчої влади", — наголосила ректор університету.

Нагадаємо, що єдиним нормативним документом, що регламентує оплату вишами послуг Центру тестування за рахунок коштів, отриманих за платні послуги, є наказ МОЗ № 105, датований 1999 роком.

Нагадаємо, 20 лютого іспит «Крок-1.Стоматологія» був зірваний Центром тестування під приводом неукладання договору з НМУ. При цьому МОЗ не задовольнив бюджетний запит університету на цей рік для проведення іспитів, профінансувавши їх на 300 гривень, замість 456 тисяч.

Також чиновники МОЗ не надали жодної відповіді на 2 листи НМУ від 15 і 19 лютого з проханням виділити ці кошти.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/sytuaciya-z-ispytamy-krok-maye-buty-vyrishena-vyklyuchno-u-pravovomu-poli---amosova”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]