Стала відома причина смерті Стівена Хокінга Избранное


Британський вчений, фізик-теоретик Стівен Хокінг помер 14 березня у віці 76 років. Ймовірною причиною смерті стали ускладнення бічного аміотрофічного склерозу – нейродегенеративного захворювання.

Таку інформацію оприлюднили журналісти The Huffington Post, інформує НАРОДНА ПРАВДА.

Троє дітей Хокінга не бажають обговорювати обставини смерті батька і попросили час, щоб попрощатися із ним.

Хворобу, яка врешті решт вбила видатного вченого, в Хокінга діагностували в далекому 1963 році. Незважаючи на немічне тіло, вчений прожив повноцінне життя, сповнене праці та наукових досягень.

Хокінг працював над проблемами глобального потепління, стану навколишнього середовища і соціальної нерівності.

Вчений радив частіше піднімати голову та дивитися не лише під ноги, але й на зірки, ніколи не здаватися та цінувати справжню любов.

Нагадаємо, популярність прийшла до Хокінга після публікації в квітні 1988 року його науково-популярної книги “Коротка історія часу”. Вона переведена на десятки мов і видана загальним тиражем понад 10 мільйонів примірників.

Нагадаємо також, у понеділок, 12 березня на 43-му році життя помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко. Ведучий довгий час боровся з раком.

Крім того, в ніч на 16 серпня минулого року відомий актор Володимир Толоконніков, який останні роки жив та працював у Казахстані, помер на 75-му році життя у Москві.

Ми також писали, що 23 травня у віці 89 років пішов з життя британський актор Роджер Мур, відомий за роллю Джеймса Бонда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/14/stala-vidoma-prychyna-smerti-stivena-hokinga/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]