Національним збірним України заборонили брати участь у спортивних змаганнях на території Росії Избранное

Жданов: Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту!

Національним збірним України заборонили брати участь у спортивних змаганнях на території Росії. Відповідний указ підписав 14 березня міністр молоді та спорту Ігор Жданов, повідомляє прес-служба міністерства.

Заборонено також планувати і проводити навчально-тренувальні збори на території РФ.

"Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що, згідно із нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях”, українські спортсмени не братимуть участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ", – заявив Жданов.

Він закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту і яка порушує кодекс Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА).

"Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту!" – зазначив міністр.


Фото: http://dsmsu.gov.ua
Фото: http://dsmsu.gov.ua


Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив в інтерв’ю російському виданню "Советский спорт", яке вийшло 13 березня, що всі українські збірні, зокрема біатлонна, бойкотуватимуть змагання у РФ. За його словами, рішення ухвалили під час наради з Ждановим. Бринзак додав, що українська біатлонна команда знялася з етапу Кубка світу з біатлону, який має пройти в Тюмені з 22-го до 25 березня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/sport/natsionalnim-zbirnim-ukrajini-zaboronili-brati-uchast-u-sportivnih-zmagannjah-na-teritoriji-rosiji-236415.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]