Пішов з життя видатний вчений Стівен Хокінг Избранное


Британський вчений, фізик-теоретик Стівен Хокінг помер 14 березня у віці 76 років.

Про це стало відомо з заяви його дітей Люсі, Роберта і Тіма, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на BBC.

“Ми глибоко засмучені тим, що наш улюблений батько сьогодні помер. Він був великим ученим і незвичайною людиною, чия робота і спадщина будуть жити протягом багатьох років”, – йдеться у повідомленні.

Вони високо оцінили “мужність і наполегливість” Хокінга і відзначили, що його “блиск і гумор” надихнули людей по всьому світу.

“Одного разу він сказав: “Всесвіт не дуже потрібен, якщо він не є домом для людей, яких ви любите”. Ми будемо сумувати за ним”, – написали рідні науковця.

Популярність прийшла до Хокінга після публікації в квітні 1988 року його науково-популярної книги “Коротка історія часу”. Вона переведена на десятки мов і видана загальним тиражем понад 10 мільйонів примірників.

Крім того Хокінг працював над проблемами глобального потепління, стану навколишнього середовища і соціальної нерівності.

Нагадаємо, у понеділок, 12 березня на 43-му році життя помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко. Ведучий довгий час боровся з раком.

Нагадаємо також, в ніч на 16 серпня минулого року відомий актор Володимир Толоконніков, який останні роки жив та працював у Казахстані, помер на 75-му році життя у Москві.

Ми також писали, що 23 травня у віці 89 років пішов з життя британський актор Роджер Мур, відомий за роллю Джеймса Бонда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/14/pishov-z-zhyttya-vydatnyj-vchenyj-stiven-hoking/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]