Вітренко: Так, ми багато заробляємо

"Нафтогаз України" здатний оплатити заміну газових котлів у всій Україні, щоб знизити споживання газу. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV заявив комерційний директор компанії Юрій Вітренко.

"Люди ж не платять просто ціну. Вони платять обсяг, помножений на ціну. Ми можемо зробити так, що люди будуть менше споживати газу. І за рахунок цього навіть за збільшення його ціни вони не будуть більше платити. Ми поміняємо їм котли за власні кошти", – сказав він.

"Так, ми багато заробляємо. Але ми заробляємо для українців – не для себе", – додав комерційний директор "Нафтогазу", запропонувавши подумати, як найкраще використати можливості національної компанії.

За його словами, у Європі видобувні компанії мають можливість постачати газ населенню, а "Нафтогаз" такого права позбавлений.

1 березня "Газпром" повернув "Нафтогазу України" гроші в рахунок оплати березневих постачань газу, у російській компанії заявили, що більше не постачатимуть газу в Україну.

У "Нафтогазі" розцінили це як порушення грудневого рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом на постачання газу і заявили, що мають намір вимагати від "Газпрому" компенсації збитків.

Через дії Росії тиск у транзитних магістральних газопроводах на вході в українську газотранспортну систему 1 березня впав до найнижчого значення цього року

"Нафтогаз" із метою економії газу ініціював акцію #Прикрути, до якої приєднався президент України Петро Порошенко.

3 березня глава держави заявив, що дефіцит газопостачання в Україні ліквідовано.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/vitrenko-shchob-ukrajintsi-ne-platili-bilshe-navit-pri-zbilshenni-tsini-na-gaz-mi-pominjajemo-jim-kotli-za-groshi-naftogazu-234942.html”