Українським водіям вигадали нові “сюрпризи”: що варто знати Избранное


Український уряд розробив законопроект № 8102, який регулюватиме автомобільний ринок держави. Документ передбачає процедуру захисту національного виробника від підвищення рівню імпорту товарів.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Твоя машина”, кожна компанія-виробник має право подати скаргу на завдання шкоди “галузі вітчизняного виробництва”. Воно зберігається за асоціацією, юридичною чи фізичною особою, яка предсталяє інтереси виробничих компаній. Рішення про початок розслідування виносить Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі. Здійснює розслідування Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Захисні заходи встановлюються в різних формах: захисне мито, захисна квота, захисна тарифна квота чи інший варіант, який Комісія вважає доцільним. Захисні заходи діють протягом певного терміну і в певному розмірі, який сприяє адаптації галузі вітчизняного виробництва до конкуренції.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, справжнім досягненням стало обмеження швидкості в населених пунктах до 50 км/год. Нещодавно повідомили, що спеціальні так звані “фантомні патрулі” будуть фіксувати перевищення швидкості на дорогах.

Додамо, що на основі молдавського досвіду буде розроблено законопроект, який передбачатиме зниження вартості розмитнення автомобілів на кордоні. Обговорення документу планується на 21 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/ukrayinskym-vodiyam-vygadaly-novi-syurpryzy-shho-varto-znaty/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]