Загадкове зникнення студентки у Києві: пошуки тіла досі не відновили Избранное


Пошукові роботи тіла загиблої студентки Мукаддас Насирлаєвої, яка закінчила життя самогубством через проблеми в медичному університеті, досі не відновили. У ДСНС повідомили, що продовжує зберігатися загроза життю водолазів.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “УНН”, дівчина зникла ще 30 січня, потім було встановлено, що вона стрибнула з моста Патона. Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства 19-річної студентки. Рятувальники вели пошукові роботи тіла дівчини. Однак, останнім часом процес був зупинений.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, студентка НМУ імені О.О.Богомольця Муккадас Насирлаева з Туркменістану стрибнула з моста в Києві після того, як у вузі їй відмовилися видати заяву, яка була необхідна для продовження посвідки на проживання в Україні.

Додамо, що один з найпрестижніших вишів України – Національний медичний університет – продовжує лихоманити. Скандал з кожним днем обростає все новими подробицями, а широкому загалу стають відомі нові факти. так нещодавно студенти медичного вишу оприлюднили факти хабарництва в університеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/zagadkove-znyknennya-studentky-u-kyyevi-poshuky-tila-dosi-ne-vidnovyly/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]