Говорухін заявив, що не має наміру реагувати на звинувачення в домаганнях Избранное

Говорухін заявив, що цілі журналістки йому невідомі

Російський режисер і депутат Державної думи Станіслав Говорухін заявив, що не реагуватиме на звинувачення в домаганнях журналістки "Радио Свобода" і глави чуваського штабу кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак Дар’ї Комарової. Про це Говорухін повідомив у коментарі "РИА Новости".

За його словами, цілі журналістки йому невідомі і його це "мало хвилює".

Говорухін зазначив, що не збирається притягувати Комарову до відповідальності за її заяви.

Комарова розповіла, що у 2012 році у ресторані в Чебоксарах Говорухін просив її зняти колготки і "ходити біля нього".

У відповідь на звинувачення Говорухін у розмові з РБК заявив: "Мені здається, чоловікові, якщо він чоловік, не личить навіть ставити таких запитань". У коментарі виданню "Медуза" депутат сказав, що нічого такого не пам’ятає і не впевнений, що взагалі їздив у Чебоксари у 2012 році.

Водночас на сайті чебоксарського видання "РrоГород" можна виявити інтерв’ю Говорухіна, датоване 2 лютого 2012 року, у якому він говорить, що в місто "приїжджав і буде приїжджати".

Комарова заявила, що за допомогою свого зізнання "хотіла заступитися за колег телеканала "Дождь", які не посоромилися розповісти правду про домагання деяких осіб чоловічої статі з Держдуми".

У лютому кореспондент "Русской службы BBC" Фаріда Рустамова, заступник головного редактора RTVI Катерина Котрікадзе і продюсер телеканала "Дождь" Дар’я Жук звинуватили в домаганнях депутата Леоніда Слуцького. Парламентарій назвав це замовною акцією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/govoruhin-zajaviv-shcho-ne-maje-namiru-reaguvati-na-zvinuvachennja-v-domagannjah-236242.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]